Rekolekcje Terezjańskiego Apostolstwa Ufności w Suwałkach
 
       W dniach 22-24 września w Suwałkach odbyły się rekolekcje na dobry początek formacji Terezjańskiego Apostolstwa Ufności. Hasłem rekolekcji był „MUR” czyli Miłość, Ufność, Radość w życiu św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz Apostoła Ufności. W naszym spotkaniu wzięła udział młodzież z TAU z Suwałk (dwie wspólnoty), Ostrowi Mazowieckiej, Torunia, Wasilkowa oraz młodzi z Warki, którzy rozpoczynają drogę formacji w TAU. W czasie wspólnych spotkań, konferencji, pracy w grupach, wspólnych śpiewów, Eucharystii, Adoracji i Wieczorków Pogodnych 😊 otwieraliśmy się na Boga i siebie nawzajem. Młodym w rekolekcyjnych zmaganiach towarzyszyły Siostry Terezjanki, ks. Przemysław Bogusz oraz Animatorzy – wszystkich było nas około 50 osób.
 
s. Alberta Świerżyńska CST
 
Kilka słów od młodzieży TAU:
 
W rekolekcjach miałam okazję uczestniczyć jako animator. Mimo, że miałam sporo obowiązków, nie uważam, że to był czas zmarnowany, lecz "czas wielu łask". Myślę, że dzięki tej posłudze, jeszcze bardziej skupiłam się na Bogu, ponieważ wszystko, co robiłam, chciałam aby było na Jego chwałę. Dzięki tym rekolekcjom, Miłość, Ufność, Radość, będą obecne na co dzień w moim życiu! :)
Ola, TAU Ostrów M.
 
Podczas tych rekolekcji Bóg wypełniał nasze serca miłością, ufnością i radością. Był to czas ogromnej łaski oraz doświadczenia siły wspólnoty. Mogliśmy poznawać samych siebie, cieszyć się wzajemną obecnością i umacniać przyjaźń z Bogiem. Chwała Panu!
Daria, TAU Suwałki
GALERIA