Pielgrzymka do Sokółki, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, Muzeum bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, Niepokalanowa, Częstochowy 22-25 października 2015 r.

Dnia 22 października ok. godz. 22.30 wyruszyła, wymodlona przez naszych Podopiecznych, pielgrzymka do Sokółki, miejsca Cudu Eucharystycznego. Grupa 50 osobowa, w tym 20 naszych podopiecznych z Siostrami i opiekunami oraz z przyjaciółmi.

23 października po drodze wstąpiliśmy do Pogotowia Opiekuńczo-Wychowawczego, które to prowadza nasze Siostry na małe śniadanko. Po drodze też pokłoniliśmy się Matce Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. W Sokółce uczestniczyliśmy we Mszy Św., która odprawił dla nas ks. Grzegorz Boraczewski. Następnie byliśmy w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i kaplicy bł. ks. Michała Sopoćki w Białymstoku. Na nocleg przyjechaliśmy do Krypna Kościelnego.

24 października rano o 7.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. w Sanktuarium Matki Boże Pocieszenia i po dobrym śniadaniu wyruszyliśmy do Warszawy do Muzeum bł. Ks. Jerzego Popiełuszki a następnie byliśmy w Niepokalanowie. Nocleg mięliśmy w Częstochowie u Sióstr Antonianek.

25 października w niedziele o godz. 9.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. w Bazylice na Jasnej Górze. Ok. godz. 11.00 wyjechaliśmy do Ścinawki Dolnej.

W tym miejscu pragnę w imieniu swoim i naszych wychowanków podziękować Państwu Małgorzacie i Piotrowi Majewskim za pomoc w organizacji pielgrzymki, za wspaniały autokar. Dziękuję też wszystkim, którzy finansowa wsparli naszą pielgrzymkę, bo dzięki Wam mogły się spełnić nasze pragnienia.

Dziękuję w tym miejscu moim Siostrom, naszym Opiekunom i pielgrzymom za wspaniała atmosferę i wspólnotę nie tylko na modlitwie ale również przy wspólnym stole.

Zapraszam do galerii zdjęć kliknij

s. Alberta Świerżyńska